Na kontaktoni

Kompania

Shenzhen BXD Machining Co., Ltd.

orët

E hënë - e shtunë: 8:30 deri në 21:30

Telefoni

0086-177-2781-0685;0086-137-2861-9779

Adresë

F1, Ndërtesa A, Zona Industriale Zhongyuan, Rruga Dalang, Distrikti Longhua, Shenzhen, Guangdong, Kinë

Adresë

F1, Ndërtesa A, Zona Industriale Zhongyuan, Rruga Dalang, Distrikti Longhua, Shenzhen, Guangdong, Kinë

Na kontaktoni

Kur të jeni gati për të filluar projektin tuaj, thjesht ngarkoni skedarët tuaj të dizajnit 3D CAD duke përdorur formularin tonë të sigurt në internet dhe ne do t'ju përgjigjemi me një ofertë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni