Kutia e Makinerisë Minierave Bitcoin Çelik inox 303

Përshkrim i shkurtër:


 • Produkt: Stainless Steel 303 Sheet Metal Box Mini Machine Box
 • Materiali: Pllakë zinku prej çeliku inox 303 me ngjyrë
 • Proceset: Prerje me lazer, lakim, gozhdim
 • Përfundimi i sipërfaqes: Ngjyra e zinkuar dhe e zezë pluhur
 • Industria: Industria e financave Blockchain
 • Sasi: 1-1000 copë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Rreth produktit

  Kjo është kuti kompjuterike për makinat e minierave të Bitcoin, kompjuterat e përdorur për të fituar Bitcoin. Ky lloj kompjuteri në përgjithësi ka një çip profesional minierash, dhe zakonisht funksionon duke instaluar një numër të madh të kartave grafike, të cilat konsumojnë shumë energji. Kompjuteri shkarkon softuerin e minierave dhe më pas drejton një algoritëm specifik. Pas komunikimit me serverin në distancë, mund të merren bitcoin përkatës. Kjo është një nga mënyrat për të marrë bitcoin.

  Me porosi Kapës PEI CNC Plastike Pjesë për Elektromekanike Efurnizim

  Materiale Pllakë zinku prej çeliku inox 303 me ngjyrë
  Trajtim sipërfaqësor Ngjyra e zinkuar dhe e zezë pluhur
  Përpunimi i prodhimit Prerje me lazer, lakim, gozhdim
  Industri Industria e financave Blockchain
  Toleranca +/- 0.01mm
  Formati i vizatimit jpg / pdf / dxf / dwg / step / stp / igs / x_t / prt etj.
  Sigurimi i cilësisë - Inspektimi i lëndës së parë: Kontrolloni lëndën e parë para se të pranoni dhe ruani.
  -Inspektimi në linjë: teknikët bëjnë vetëkontroll për çdo pjesë dhe kontroll vendor të QC gjatë prodhimit.
  - Inspektimi përfundimtar: QC 100% inspektoni produktin e përfunduar para transportit.
  MOQ 1 copë
  Koha e marrjes së mostrës Produktet e zakonshme 1-10 ditë pas tërheqjes dhe pagesës së marrë
  Transport & Dorëzim Me ekspres ose me ajër sipas kërkesës së klientit

  Fotografi të detajuara të kësaj Bitcoin Mining Mdhemb Bkau:

  Bitcoin computer box
  Bitcoin Mining Machine Box
  oil pressing
  SUS303 sheet metal box

  Proceset e fabrikimit të fletëve të metaleve:

  Prerje me lazer: trashësia e fletës: 0.2-6mm (në varësi të materialit)

  Presioni i vajit

  Thumbi shtypës

  Lakimi: trashësia e fletës: 0.2-6mm (në varësi të materialit)

  Përfundimi i sipërfaqes së Saldimit

  Fotografi të detajuara të kësaj Bitcoin Mining Mdhemb Bkau:

  Shtypi i naftës:

  oil pressing

  Përkulja:

  bending

  Prerje me lazer:

  laser cutting

  Materialet në dispozicion për prodhimin e fletëve të metalit

  Çeliku: S235, S355

  Çelik inox: SS304 (L), SS316 (L)

  Alumini: Al5052, Al5083, Al6061, Al6082  Nëse keni nevojë për një material që nuk është i listuar, kontaktoni me ekipin tonë të ekspertëve për të diskutuar kërkesat tuaja. Ju lutem kontaktoni info@bxdmachining.com

  Zgjidhni BXD dhe ne do ta dorëzojmë me sukses projektin tuaj prej llamarine në kohë, sipas specifikimeve dhe pa ndërlikime të tjera. Shërbimi i fabrikimit të fletëve BXD është dyqani juaj i vetëm për të bërë prototipe metalike, montime me porosi, pjesë metalike prej fletë metalike me vëllim të ulët dhe të lartë brenda pak orësh.


 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni