Контактирајте не

Компанија

Шенжен BXD Machining Co., Ltd.

Часови

Понеделник - Сабота: 8:30 до 21:30 часот

Телефон

0086-177-2781-0685;0086-137-2861-9779

Адреса

Ф1, зграда А, индустриска област Жонгјуан, пат Даланг, округ Лонгхуа, Шенжен, Гуангдонг, Кина

Адреса

Ф1, зграда А, индустриска област Жонгјуан, пат Даланг, округ Лонгхуа, Шенжен, Гуангдонг, Кина

Контактирајте не

Кога ќе бидете подготвени да го започнете вашиот проект, едноставно поставете ги вашите датотеки за дизајн на 3D CAD користејќи ја нашата безбедна онлајн форма и ние ќе ви одговориме со понуда.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја